SHOWS

UPCOMING SHOWS

18-12 -> 23-12: Songbird FestivalDavos-CH


PAST SHOWS

2017

10-11: AcoustifestGouda-NL

16-09: IBB-FestUtrecht-NL

24-08: MoritzhofMagdeburg-DE

21-07: LUXNijmegen-NL

08-07: FestiValderAaSchipborg-NL

22-04: EKKOUtrecht-NL

12-02: LichtungCologne-CH

11-02: OOAM FestivalBaden-CH

10-02: Wohnzimmer GEGelsenkirchen-DE

26-01: OT301Amsterdam-NL (w/ Aestrid)

13-01: Het PakhuisGroningen-NL

07-01: Innen Welt FestivalMünchen-DE

06-01: Bar 7180Crailsheim-DE

05-01: DotsGöttingen-DE

2016

30-12: NaturalisLeiden-NL

23-12: The TroubadourLondon-UK

22-12: New Cross InnLondon-UK

21-12: Bedroom BarLondon-UK

21-12: CanvasLondon-UK

17-12: WinterWelVaart FestivalGroningen-NL

16-12: Poppodium EdeEde-NL

09-12: JVC de SchuitKatwijk-NL

06-12: Greywood Records Christmas PartyBerlin-DE

04-12: Gängeviertel @ Sängerknaben& SirenenHamburg-DE

03-12: WeltempfängerKöln-DE

21-11: Schick & SchönMainz-DE

18-11: UFOBruneck-IT (w/ Haley Henderickx)

17-11: Plan BSalzburg-AT

16-11: SmaragdLinz-AT

15-11: RhizWien-AT

13-11: Lendhafen CaféKlagenfurt-AT

12-11: Die Gute StubeAndelsbuch-AT

10-11: &RauschDresden-DE

09-11: Posh TeckelBerlin-DE

08-11: NörgelbuffGöttingen-DE (w/ Chris Staples)

07-11: PonybarHamburg-DE

05-11: TonfinkLübeck-DE

23-10: GigantApeldoorn-NL

01-10: EKKOUtrecht-NL – Record Release Show

25-09: Geen Daden Maar Woorden FestivalRotterdam-NL

27-08: NoorderzonGroningen-NL

22-07: Hanseatischer Polo ClubAppel-DE

02-07: Festival deBeschavingUtrecht

15-04: KytopiaUtrecht (w/ The World of Dust)

02-04: Grand TheatreGroningen (w/ I Am Oak)

25-03: HedonZwolle (w/ I Am Oak)

2015

11-12: De SchuitKatwijk

14-11: Living room concertHilversum (w/ Town of Saints)

25-10: Leiden is OPENLeiden (w/ Port of Call)

16-10: De HellingUtrecht (w/ Brother & Bones)

11-10: Living room concertGeldrop

05-10: dB’sUtrecht (w/ Alisdair Roberts)

25-09: Naturalis After Dark Festival, Leiden

20-09: Boyle Release Festival, Utrecht

01-07: Bar ÄBerlin-DE

30-06: Birgit & BierBerlin-DE

29-06: Posh TeckelBerlin-DE

28-06: HasenschaukelHamburg-DE

27-06: TonfinkLübeck-DE

26-06: RomantikBad Rehburg-DE

25-06: Kulturcafé Lichtung, Cologne-DE

24-06: KultusGrevenbroich-DE

18-06: Mirliton TheaterUtrecht (w/ Town of Saints)

06-06: Minstrel FestivalZwolle

15-04: Cultuur op de CampusNijmegen

28-03: Melodica Festival, Cologne

08-03: Culturele ZondagUtrecht

25-02: Quiet is the New Loud, bblthkWageningen

10-02: Stukafest EindhovenEindhoven

14-01: Melodica Special EurosonicGroningen

2014

28-12: Private livingroomconcertUtrecht

19-12: Serious RequestHaarlem

12-11: De Witte RoosRoosendaal

09-11: Noordelijk Film Festival, Leeuwarden

07-11: SohoAugsburg-DE (w/ Town of Saints)

06-11: GlashausBayreuth-DE (w/ Town of Saints)

05-11: Living Room ConcertBern-CH (w/ Town of Saints)

04-11: Bar Rossi,  Zürich-CH (w/ Town of Saints)

03-11: Blue ShellCologne-DE (w/ Town of Saints)

30-10: HasenschaukelHamburg-DE

29-10: BrauseDüsseldorf-DE (w/ Town of Saints)

28-10: Schon SchönMainz-DE (w/ Town of Saints)

27-09: SingelfestivalEdam 

20-09: Incubate, Tilburg

11-09: De Stilte Valt Zo HardDelft

24-08: Wildernis Festival, Leiden

23-08: Noorderzon, Groningen

09-08: Duizel in het Park Festival, Rotterdam

04-07: HuiskamerconcertHilversum (w/ Bart van der Lee)

21-06: Het Magische Midzomer EtmaalErica

01-06: HuiskamerconcertZuidlaren

31-05: Huiskamerconcert, Hengelo (w/ Bart van der Lee)

28-05: Quite QuietLeiden

19-05: SPRINGUtrecht

18-05: Huiskamerconcert, Enschede (w/ Bart van der Lee)

17-05: HuiskamerconcertUtrecht (w/ Bart van der Lee)

19-04: Ray ElpeeEindhoven [RSD 2014]

19-04: CD KioskOss [RSD 2014)

19-04: Vinyl DestinationTilburg [RSD 2014]

18-04: DeteBremen-DE

17-04: IntersoupBerlin-DE

13-04: Raspberry SessionsUtrecht (w/ Bart van der Lee)

09-04: HuiskamerconcertUtrecht (w/ Bart van der Lee)

04-04: Sunday Mornings at the River

14-03: BibelotDordrecht (w/ Maison de Malheur)

23-02: MezzBreda

15-02: De DrukkerijMiddelburg

14-02: AsteriksLeeuwarden (w/ Wooden Saints)

06-02: ParadisoAmsterdam [Dondergrondse]

02-02: EKKOUtrecht [DJ-set; Fading Trails Festival]

26-01: The VillageUtrecht (w/ I am Oak) [Preparty Fading Trails Festival]

19-01: Afterslag, Gigant, Apeldoorn

18-01: Rock ‘n RunGroningen [ES/NS]

18-01: Wishful Music, Groningen [ES/NS]

16-01: For the Road ShowcaseGroningen [ES/NS]

15-01: Solidaritas EventsGroningen [ES/NS]

15-01: Magners Music Sessions XXLGroningen [ES/NS]

12-01: Nieuwjaarsduik Club 3voor12Utrecht, dB’sUtrecht

2013

21-12: WinterWelVaart FestivalGroningen

20-12: Tivoli SpiegelbarUtrecht (w/ Lucas Hamming)

14-12: Stille Nacht FestivalUndergroundLelystad (w/ Eefje de Visser, Mister and Mississippi &c.)

07-12: PaardcaféDen Haag (w/ Bodypolitics)

30-11: De KapelEindhoven (w/ Scott Matthew)

21-11: SugarfactoryAmsterdam (Radio Mortale Live, w/ The Future’s Dust & The Bricks)

08-11: Rauw Hees TederBreda

27-10: Magners Music Sessions, Groningen

25-10: PlatoUtrecht

25-10: BG-22-24Almere (w/ Tim Holehouse)

23-10: CultuurCaféNijmegen

18-10: Release A New HistoryTivoli SpiegelbarUtrecht (w/ The Fire Harvest) 

28-09: Paraplufabriek, Nijmeegse Kunstnacht, Nijmegen (w/ Man From The South)

08-09: Mein Haus am SeeBerlin-DE

07-09: IntersoupBerlin-DE

05-09: An Einem Sonntag im AugustBerlin-DE

01-09: Uitfeest UtrechtUtrecht

08-07: Wishful Music Huiskamerconcert, Groningen

06-07: Festival der AASchipborg

21-06: Open Your Mind FestivalMaastricht

09-06: HuiskamerconcertBreukelen

31-05: HuiskamerconcertUtrecht

21-05: KargadoorUtrecht (w/ Charlie Parr)

21-04: Café CordesDen Bosch

20-04: VelvetAmsterdamLVCLeiden (Record Store Day 2013)

17-04: de bblthkWageningen

12-04: PaardcaféDen Haag (w/ Anthony Burford)

9-04: Tivoli De HellingUtrecht (w/ Absynthe Minded)

21-03: KEEKUtrecht

08-03: Effenaar, Eindhoven (w/ Absynthe Minded)

23-02: EKKOUtrecht (w/ April, Bodypolitics, Kids With Guns, Rats on Rafts, Ravage Ravage)

09-02: Woot!Woot!Woolf FestivalBunnik

25-01: KargadoorUtrecht (Fier)

13-01: Kriterion, Amsterdam

2012

27-12: DolhuisDordrecht (w/ Man From The South)

20-12: Skek, Amsterdam

16-12: Kerstmarkt, Utrecht

15-12:  Winters Binnen Festival, Amsterdam

01-12: Le Mini Who?, Utrecht

29-11: MixerAmsterdam

23-11:  Delicatessen, Amsterdam

18-11:  De Lindenberg, Nijmegen (Popronde 2012)

16-11:  Ray Elpee, Eindhoven (Popronde 2012) 

08-11:  Vrijplaats Leiden, Leiden (Popronde 2012)

04-11:  Melodica Festival, Groningen

02-11:  Paddy O’Ryan, Leeuwarden (Popronde 2012)

31-10:  Torpedo Theater, Amsterdam

27-10:  De Vereeniging, Amersfoort (Popronde 2012)

26-10:  Scheltema, Leiden (w/ Man From The South)

20-10:  dB’s, Utrecht (w/ Simon Joyner & Casper Adrien)

13-10:  Toneelschuur, Haarlem (Popronde 2012)

05-10:  Openbare Bibliotheek, ‘s-Hertogenbosch (Popronde 2012)

04-10:  Café De Zaaier, Wageningen (Popronde 2012)

27-09:  Kobus Kuch, Delft (Popronde 2012)

22-09:  Festival Het Verval, Pakhuis Wilhelmina, Amsterdam

07-09:  De Klinker, Nijmegen (Popronde 2012)

05-08:  In Vervoering Festival, Utrecht

23-04:  Café Tilt, Utrecht

11-02:  24 uur LiveBuild, Utrecht

08-02:  Stukafest, Tilburg

2011

20-11:  w/ Mary Had a Little Band; Harold K., 3voor12Utrecht op Bedevaart, Nieuwegein

18-11: w/ Lasse Passage, Roodkapje, Rotterdam

05-11: w/ Dolorean,Tiny Music, Rotterdam

14-10: w/ I Am Oak, De Spot, Middelburg

17-09: w/ Rivulets, I Am Oak, dB’s, Utrecht

12-09:  Incubate Festival, Tilburg